Foto’s: Winter Efteling van start gegaan, dit is de Warme Winter Weide

Vanaf vandaag is de Winter Efteling weer van start gegaan. Bezoekers van het park kunnen vanaf nu weer een paar maanden genieten van winterse decoraties, entertainment en horecaspecials.

Ook dit jaar is de Warme Winter Weide weer teruggekeerd. De opzet van de weide is over het algemeen hetzelfde als vorig jaar. Nieuw zijn twee kraampjes met spellen. Bij de kraam met de naam Pinguïn-Pret kunnen mensen pinguïns hengelen. D’n Gladde Gooi is een basketbalspel.

In het midden van de Warme Winter Weide staan twee vreugdevuren en een podium voor het entertainment. In de buitencirkel van de weide bevinden zich diverse kraampjes met horecaspecials, winterse souvenirs en een kraampje met de uitgestalde Efteling miniaturen. Ook dit jaar is het weer mogelijk om een leuke foto te maken in de arrenslee. Op bepaalde tijden komen daar Pardoes of Pardijn bij staan.

Bekijk hieronder diverse foto’s van de Warme Winter Weide.

Reacties